Pcb Tasarım

Projelerinizin emekleme aşamasından üretim aşamasına kadar yanınızdayız. Pcb tasarım hizmetlerimizden örnekler

Mifare su geçirmez IP67 pcb tasarımı.

Ürünün prototip, kutu ve etiket aşamalarının tamamı ile firmware ve software çalışmaları Temarts tarafından yapılmıştır.Pcb demo teslim süresi 2 iş günü sürmüştür.Ürün dış ortamda kesintisiz çalışmak üzere tasarlanmıştır.Mifare kartları okuyan bu cihazın onlarca farklı versiyonu üretilmiştir.Turnike geçişi, bariyer sistemleri, plaj tipi duşlar,spa giriş kontrol sistemleri vb. birçok farklı alanda birçok farklı kurgu ile çalışabilmektedir.

DC 5-15V UPS Tasarımı

Ürünün prototip, kutu ve etiket aşamalarının tamamı ile firmware ve software çalışmaları Temarts tarafından yapılmıştır.Pcb demo teslim süresi 5 iş günü sürmüştür.Dc akım ile çalışan cihazlarınızı kesintisiz beslemek üzere tasarlanmıştır.Yüksek akım koruması ve ayarlanabilir voltaj çıkışı vardır.

Wifi P10LED Kontrol Kartı.

Ürünün prototip, kutu ve etiket aşamalarının tamamı ile firmware ve software çalışmaları Temarts tarafından yapılmıştır.Pcb demo teslim süresi 2 iş günü sürmüştür.Ürün P10 led panolara wifi üzerinden text göndermek için tasarlanmıştır.Fabrika girişleri, içerdeki kişi sayısı, otopark içindeki araç sayısı, konveyör sayacı gibi birçok projede kullanılabilmektedir.Direk veritabanına peryodik sorgu çekip ekran gösterebilmektedir.

Bu alanda yayınlamak üzere projelerinizde birlikte çalışmaya hazırız

Fikirleriniz ve projeleriniz ancak hayata geçirildiğinde varolur.